Staffetlagene til NM er satt

Postet av Beate Kant Jonli den 27. Jan 2019

NM langrenn starter i neste uke - stafetten er på søndag 3. februar - Grova skisenter Meråker.


Det er i kveld tatt ut følgende løpere som går stafetten for Støren sportsklubb:

Lag 1:Andreas Ree, Magnus Wiig og Adrian Fløttum.

Lag 2: Sander Kjelstad, Håkon Halvorsen og Håkon Frøseth.

Reserve: Heike Bjørseth.


Etappene gjennomføres i klassisk, klassisk og fristil, og er 10 km lang. Det er påmeldt over 150 lag og selvfølgelig mange lag fra Trøndelag. Så her er det duket for flere interessante og spennende dueller. 


Vårt unge lag trenger støtte og heiarop! Klubben har satt opp buss, avreise kl 0800 på CK Prestteigen og kan plukke opp passasjerer nedover Gauldalen. Egenandel kr 200.- pr pers og bindende påmelding til Beate mob 92270697 eller mail storensportsklubb@outlook.com. Alle løpernes besteforeldre er allerede meldt på og vi håper også yngre krefter kan være med og hjelpe våre løpere og naboklubber frem i sporet.


Vi takker klubbens sponsorer, Sparebank1SMN, Løhre VVS, Trøndertaxi Støren og Midt Energi for deres støtten til innkjøp av godt synlige skidresser slik at alle i støtteapparat og heiagjeng er sikret å få et glimt av løperne i det de suser forbi i stor fart:)) 


Vi prates opp i Grova skisenter.

Hilsen støtteapparatet


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline