Familiedag i parken lørdag 26.08, fra klokken 14.00

Postet av Beate Kant Jonli den 8. Aug 2017


Vi ønsker å invitere alle våre medlemmer og alle andre som ønsker å dele en hyggelig ettermiddag sammen med oss i parken, vi byr på hoppeslott og spill på mini baner til de minste, og et realt oppgjør mellom plassene på Støren for å kåre den beste grenda, en skikkelig grendacup! 

Inndeling og hovedansvarlig for de ulike grendene kommer i et eget innlegg, det er bare å ta kontakt med personene som er ansvarlig for din grend om du ønsker å være med. Det må være en 60/40 fordeling mellom kjønn, og nedre aldersgrense er 2004 kullet. 


Vi fyrer opp grillen og det blir mulig å kjøpe grillmat og vi håper dere tar middagen hos oss denne dagen, det vil også bli mulig å kjøpe kaffe og kaker, samt sukkerspinn, slush og popcorn:) 


Vi skal også arrangere ANDELØP i elva, kort fortalt; alle solgte ender(maks 800) blir sluppet i elva fra et fastsatt startsted samtidig, og kriger seg nedover i ca 10 min, og første and i mål er vinneren, her vil vi premiere de 3 første, samt første and etter den stygge andungen, samt ha noen fine uttrekkspremier i tillegg! Eget skriv med info og regler blir lastet opp på hjemmesiden etter vi har kjørt testrace:)

Ender kommer til bli solgt på butikkene på Støren lørdag 19 august, samt på selve dagen, men ønsker du å kjøpe en and utover dette kan du vippse 100kr til vippsnr;  121130 merk med navn og telefonnr og du vil i løpet av kort tid få en sms med hvilket nr på and du får tildelt.  


Vi håper å se dere alle sammen i parken for en hyggelig familiedag, og langs elva i ellevill heiing på nettopp din and :)

Vi sees!


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline